KD Na Letním – Hlubočky

Radůza s kapelou

Zpěvačka a multiinstrumentalistka Radůza vystoupí se svou kapelou na sále KD Na Letním – Hlubočky – Mariánské Údolí ve čtvrtek 15. listopadu 2018 od 19:30 hod., kde zahraje skladby z nového alba i starší písničky.

Datum: čtvrtek 15. 11. 2018
Čas: 19:30 hod.
Místo: Velký sál KD Na Letním, Hlubočky – Mar. Údolí (mapa)
Vyprodáno!
Událost na Facebooku

Akce je součástí oslav 100. výročí vzniku ČSR pořádaného obcí Hlubočky.

Video: Radůza – Dnes v noci nad světy

Radůza

Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové“ životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka“ slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík. Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například Polsku a ve Francii.

Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy. Předprodeje www.ticketstream.cz již zahájen! Již brzy i v pokladně obecního úřadu.

Více na:
www.raduza.cz
FB Radůza