KD Na Letním – Hlubočky

Muzika pro nezaujaté uši

16. ročník Muziky pro nezaujaté uši s Výstavou pro nezaujaté oči se bude konat v sobotu 17. listopadu 2018 od 19 hod. v horním foyer a klubovně KD Na Letním.

Kapely: Kitchen, Nylon Jail a Budoár staré dámy
Datum: sobota 17. 11. 2018
Čas: 19 hod.
Místo: Předsálí KD Na Letním, Hlubočky – Mar. Údolí (mapa)
Událost na Facebooku

Součástí akce bude také Výstava pro nezaujaté oči – malby, kresby, fotky, grafiky… od různých výtvarníků

Bude opět zajištěn odvoz účastníků po skončení akce směr Hlubočky – Velká Bystřice – Olomouc hl nádraží – Nám. Hrdinů. ZDARMA.

Vstupenky si můžete koupit od 1. 11. 2018 do 16. 11. 2018 v předprodeji za 150,- Kč, následně až v sobotu 17. 11. před koncertem za 200,- Kč.

Místa předprodeje:
KD Na Letním – p. Leo Friedl, mobil: 724 521 267
Kulturní a informační centrum Velká Bystřice, Zámecké nám. 775
Út–Pá 8.30–17.00 hod., So–Ne 13.00–17.00 hod, tel: 734 236 502

BUDOÁR STARÉ DÁMY

Brněnská skupina Budoár staré dámy si připomíná 20 let na scéně. Výročí oslavila výběrovým dvojalbem Archivály. Vychází na vinylu, v limitovaném nákladu a s výtvarně zpracovaným obalem.
Budoár staré dámy patří ke kapelám rozvíjejícím tradici brněnského alternativního rocku. Vznikl v roce 1998, první oficiální album Na hraní vyšlo v roce 2002 u Indies. Pátá řadová deska Sůl se na trh dostala loni. Kapela koncertovala i v zahraničí, například v Německu, Nizozemsku, Británii a Turecku. Kromě vlastních textů zhudebňuje poezii, například básně Karla Šiktance.
Mimochodem BUDOÁR je první kapelou, která si již na Muzice zahrála a to před dvanácti lety.

KITTCHEN + AID KID + TOMÁŠ NEUWERTH

Letošní Muziku zahájí postfolkový písničkář z Doks Kittchen produkující písně plné tklivých melodií a uhrančivých textů. V Mariánském Údolí půjde ovšem o vyjímečný koncert jaký se podle posledních zpráv prozatím konal v Praze a v Brně. Na Muzice se představí doprovázen hutnou elektronikou producenta Aid Kida a dlouholetého spoluhráče na bicí nástroje Tomáše Neuwertha, na kterého také narazíte v mnoha úspěšných projektech a kapelách. Umakart, Kittchen, Kafka band, dříve Nierika či Lu.

NYLON JAIL

Olomoučtí Nylon Jail se po tříleté pauze a personální obměně vrací na koncertní pódia.
Jádro kapely – zpěvák Jiřin Jirák a kytarista/skladatel Roman Vičík – zůstalo beze změn. Dva roky pracovali na nových skladbách, které v průběhu několika předchozích měsíců vydávali formou singlů. Obklopili se spřátelenými muzikanty (kytara Tomáš Procházka, basa Filip Lorenc, bicí Klára Böhmová) a lidmi, se kterými je spolupráce pojila už dříve (producent Ondřej Ježek a Petr Mlynář, režisér Vít Hradil, fotograf Létoslav Chromek). Když jsem zjistil aktuální plány formace a jejich návrat, vůbec jsem neváhal a pozval na šestnáctou Muziku. Máme se na co těšit.