KD Na Letním – Hlubočky

Ivo Šmoldas a Radim Uzel

Obec Hlubočky a agentura Gardes Vás srdečně zvou na brilantní talkshow skvělých a zábavných vypravěčů Ivo Šmoldase a MUDr. Radima Uzla v KD Hlubočky, Mariánské Údolí v úterý 16. 4. 2019 od 20:00.

  • Datum: úterý 16. 4. 2019 od 20 hod. (KD otevírá v 18:45 h.)
  • Místo: Sál KD Na Letním – Hlubočky u Olomouce (mapa)
  • Vstupné jednotné 170,- na sezení
  • Předprodej v síti Ticketstream
  • Událost na Facebooku
  • Vstupenky již v prodeji na pokladně OÚ Hlubočky po a st 8:00 až 17:00 út a čt 8:00 až 14:30 (polední pauza 11:30 až 12:30)

Video: Talkshow Ivo Šmoldas a Radim Uzel

Ivo Šmoldas

Český básník, nakladatelský redaktor, kulturní publicista, scenárista, vyhledávaný a obsazovaný moderátor, překladatel a filozof.

Ivo Šmoldas pracoval jako nakladatelský redaktor, manažer i majitel nakladatelství. Překládal z angličtiny a slovenštiny povídky i romány.

Můžeme se s ním setkat na vlnách Českého rozhlasu, kde uvádí vlastní talkshow Lenoška Iva Šmoldase. a pro Rádio Impuls připravoval glosy reflektující aktuální společenské dění. Z těchto krátkých komentářů vznikly dvě knihy Co Vy na to, pane Šmoldasi? 1+2. Vystupoval zvláště v zábavných a diskusních pořadech mj. Dementi, TV Prima.

V poslední době se ale dostává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadů, s pohotovými a vtipnými reakcemi.

Klubový výjezdní pořad Ivo Šmoldase je založený na humorném a originálním vyprávění, životních příběhů jak ze soukromého, tak z profesního života.

Radim Uzel

Sexuolog a ředitel Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu Radim Uzel. Je externím učitelem 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Doktor Uzel je známý nejen svým osobitým smyslem pro humor, ale i reálným pohledem a otevřeností, s jakou mluví o otázkách týkajících se sexuologické výchovy.

Velmi čtené a vyhledávané jsou jeho články v tisku, knihy i odpovědi na dotazy pokládané prostřednictvím internetové poradny. Díky účinkování v různých televizních a rozhlasových populárně-naučných pořadech si získal velkou oblibu a obdiv.