KD Na Letním – Hlubočky

Divadlo – Hrobka s vyhlídkou

Obec Hlubočky a Divadelní spolek Bukovany Vás srdečně zvou na temnou kriminální komedii Hrobka s vyhlídkou britského dramatika Normana Robbinse, která se bude hrát na sále KD Na Letním v Hlubočkách v neděli 17. 2. 2019 od 17 hod.

  • Vstupné: 60,-
  • Předprodej: v pokladně OÚ (v úřední hodiny) a kanceláři KD tel: 724521267
  • Děti do 6 let v doprovodu rodičů zdarma

Můžete přijít i bez předprodeje, vstupenky v dostatečném počtu budou i na místě přímo před představením za stejné vstupné 60,- Kč.

Událost na Facebooku

Divadelní hra Hrobka s vyhlídkou

Děj hry nás zavede do staré ponuré vily v okamžiku, kdy se chystá čtení poslední vůle podivínského boháče Septima Tomba, a scházející se dědicové očekávají rozdělení několika miliónů liber. K jejich překvapení je k projednání závěti přizvána také známá spisovatelka, která dorazí i se svým nesmělým tajemníkem. Jakmile je závěť přečtena, dostanou události nečekaný spád.

Peníze určené dědicům zmizely a nikdo netuší, kde je hledat. A aby toho nebylo málo, dědicové začínají jeden po druhém umírat a jen těžko lze odhadnout, kdo bude další oběť a zda vůbec někdo přežije. A nakonec už není jisté ani to, zda starý pan Tomb skutečně zemřel…

Divadelní spolek Bukovany

Jednu z nejčastěji uváděných her nedávno zesnulého světoznámého autora N. Robbinse uvede Divadelní spolek Bukovany, který byl založen bukovanskými nadšenci v roce 2012 a pokouší se navázat na tradice místního ochotnického života. Hrobka s vyhlídkou je jejich zatím poslední, pátou hrou, kterou úspěšně reprízují již třetím rokem.

Mezi jejich předchozí hry patří např. O lakomé Barce, Lotrando a Zubejda nebo Strašidlo Cantervillské. Soubor hraje zejména v okolních obcích, ale prezentoval se také např. v Ostravě nebo ve slovenských Trenčianských Teplicích. Více informaci o souboru i o uváděné hře najdete na stránkách www.divadlobukovany.cz.

Video: Hrobka s vyhlídkou – Divadelní spolek Bukovany