KD Na Letním – Hlubočky

Divadlo – Hrobka s vyhlídkou

Divadelní spolek Bukovany Vás srdečně zve na temnou kriminální komedii Hrobka s vyhlídkou britského dramatika Normana Robbinse, která se bude hrát na sále KD Na Letním v Hlubočkách v neděli 17. 2. 2019 od 17 hod.

Divadelní představení Hrobka s vyhlídkou

Děj hry nás zavede do staré ponuré vily v okamžiku, kdy se chystá čtení poslední vůle podivínského boháče Septima Tomba, a scházející se dědicové očekávají rozdělení několika miliónů liber. K jejich překvapení je k projednání závěti přizvána také známá spisovatelka, která dorazí i se svým nesmělým tajemníkem. Jakmile je závěť přečtena, dostanou události nečekaný spád. Peníze určené dědicům zmizely a nikdo netuší, kde je hledat. A aby toho nebylo málo, dědicové začínají jeden po druhém umírat a jen těžko lze odhadnout, kdo bude další oběť a zda vůbec někdo přežije. A nakonec už není jisté ani to, zda starý pan Tomb skutečně zemřel…

Vstupné: 60,-

Divadelní spolek Bukovany

Jednu z nejčastěji uváděných her nedávno zesnulého světoznámého autora N. Robinse uvede Divadelní spolek Bukovany, který byl založen bukovanskými nadšenci v roce 2012 a pokouší se navázat na tradice místního ochotnického života. Hrobka s vyhlídkou je jejich zatím poslední, pátou hrou, kterou úspěšně reprízují již třetím rokem. Mezi jejich předchozí hry patří např. O lakomé Barce, Lotrando a Zubejda nebo Strašidlo Cantervillské. Soubor hraje zejména v okolních obcích, ale prezentoval se také např. v Ostravě nebo ve slovenských Trenčianských Teplicích. Více informaci o souboru i o uváděné hře najdete na stránkách www.divadlobukovany.cz.

Hrobka s vyhlídkou – Divadelní spolek Bukovany